سرور دل مخصوص بانک‌های اطلاعاتی
تاریخ : 1394/03/30

شرکت دل پس از عرضه سرورهای دو سوکتی که امکان مقیاس‌پذیری و توسعه برای کاربردهای ویژه را داشتند، به سراغ طراحی و تولید یک سرور چهار سوکتی مخصوص نیازهای بانک‌های اطلاعاتی با میزان حافظه رم زیاد رفت.

 سرور PowerEdge R930 مبتنی بر معماری x86 است و از پردازنده‌های سری Xeon E7-8800/4800 v3 بهره می‌گیرد. این سرور چهار یونیتی (4U) در کلاس سازمانی توسعه داده شده است و از نوعی طراحی سود می‌برد که فرآیند را هشت برابر سریع‌تر از مدل‌های قبلی، در یک دقیقه انجام می‌دهد. این سرور می‌تواند حداکثر از 6 ترابایت بر ثانیه حافظه رم روی 96 اسلات DIMM و 24 هارددرایو داخلی بهره ببرد که این میزان فضای ذخیره‌سازی با هشت اس‌اس‌دی مبتنی بر شکاف توسعه PCIe وPowerEdge Express Flash NVMe تا 3.2 ترابایت بر ثانیه قابل افزایش است.

 

 سیستمی روی این سرور اجرا شده است که سرعت خواندن/ نوشتن روی درایوهای اس‌اس‌دی را تا ده برابر افزایش می‌دهد و این سرور را به یک محصول خاص بازار تبدیل می‌کند. همچنین، سرور PowerEdge R930 حدود 22 درصد کارایی بهتری نسبت به سرورهای چهار سوکتی قدیمی این شرکت دارد. مشتریان این محصول می‌توانند با استفاده از نرم‌افزارهای SanDisk DAS Cache و پیکربندی هارددرایوهای داخلی و درایوهای اس‌اس‌دی کارایی بیش‌تری به دست آورند.

منبع

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فاتک افزار پرداز می باشد